Nowoczesny narożnik do salonu

Jakiś czas temu mieliśmy u siebie imprezę urodzinową z okazji czterdziestych urodzin mojej żony. Nie da się ukryć, że zaprosiliśmy parę osób, aby móc świętować w wesołym gronie. Niestety skończyło się to naszymi stratami, ponieważ z naszego narożnika wyszły sprężyny. Nie jest to wina gości, a jedynie tego, że narożnik był już dość stary i w związku z tym przy obciążeniu kilku osób miał prawo już nie wytrzymać, tym bardziej, że już dawno nie urządzaliśmy imprez i nie siedziało na nim więcej osób. 

Nowy narożnik na wymiar

narożniki na zamówienie pod wymiarMoja żona postanowiła, więc, że na jej czterdzieste urodziny zrobimy sobie wspólny prezent i kupimy nowy narożnik. Do tej pory zwlekaliśmy z tym, ponieważ potrzebujemy narożnika na wymiar. Niestety mamy tak urządzony salon, że standardowe narożniki na pewno nie wejdą w przestrzeń, która została na to przeznaczona, a nie chcielibyśmy przesuwać mebli. W związku z tym postanowiliśmy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która wykonuje narożniki na zamówienie pod wymiar. Jakiś czas temu zamawialiśmy od nich łózko do pokoju syna, więc wiemy, że ich produkty są bardzo dobre jakościowo i w dobrej cenie. Udaliśmy się do salonu w celu wybrania modelu, który by nas interesował oraz dobrania kolorystyki. Jako, że wcześniej mieliśmy narożnik dopasowany do krzeseł w salonie to również teraz musieliśmy dobrać coś co za bardzo się nie różni od nich. Za wszelką cenę chcieliśmy uniknąć wymiany obić na krzesłach. A kupować nowe też bez sensu skoro te obecne są w porządku. Na szczęście Pan, który nas obsługiwał, pomógł nam dobrać odpowiednie materiały, które będą dobrze współgrały z naszymi krzesłami. Do tego zaproponował nam modele narożników, które cieszą się największym zainteresowaniem klientów, ze względu na ich funkcjonalność oraz wygodę. Poza tym uczulił nas na to, że nie wszystkie modele da się zrobić w takich wymiarach jakie byśmy chcieli ze względu na problem z dostępnością części do ich wykonania. Na szczęście nie mieliśmy problemu, ponieważ jednogłośnie spodobał nam się taki model, który da się dopasować do naszych oczekiwań. 

Niedługo mamy otrzymać nasz nowy narożnik. Obecnie na tym starym mamy położony gruby koc, żeby nikt się nie skaleczył z powodu wystającej sprężyny. W końcu na czymś musimy siedzieć, a krzesła nie są zbyt wygodne jeśli chodzi o relaks przed telewizorem. Na szczęście czas realizacji zamówienie wynosi tylko dwa tygodnie, więc przemęczymy się z tym co mamy. Najważniejsze, żeby firma, która wykonuje narożniki na zamówienie pod wymiar zdążył z realizacją na czas.