Pojazdy Wuko do czyszczenia kanalizacji

Każda firma powinna przyłożyć szczególną dbałość do swojego rozwoju i stałego poszerzania kompetencji, jak i szeregu usług, które oferowane są klientom. Ma to na celu zwiększenie atrakcyjności firmy na tle konkurencji i przyciągnięcie większej ilości zainteresowanych działalnością firmy, w tym zarówno kontrahentów, ale również klientów indywidualnych. Dotyczy to każdego przedsiębiorstwa bez względu na to czy sprzedaje artykuły BHP, czy zapewnia usługi hydrauliczne.

Wuko do oczyszczania odpływów ściekowych

pojazd typu wukoNazwa Wuko pochodzi od skrótu łódzkiej firmy, która jako pierwsza zajęła się produkcją pojazdów, służących do oczyszczania kanalizacji. Budowa samochodów asenizacyjnych opiera się na solidnych podwoziach do klasycznych samochodów ciężarowych, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe. Na takiej konstrukcji znajdują się pompy, zbiorniki i urządzenie niezbędne do wyciągania z odpływów nieczystości. Udrażnianie rur dzięki takim samochodom wkrótce stało się powszechne i obecnie wiele firm oferuje usługi przy pomocy pojazdów Wuko. Innowacyjność tego rozwiązania polega na wyciąganiu płynnych ścieków z rur kanalizacyjnych i innych zbiorników przy pomocy pompy, którą mieści na sobie pojazd typu Wuko. Dzięki metodzie hydrodynamicznego czyszczenia rur, w łatwy sposób można udrożnić kanalizację bez narażania środowiska na skażenie. Przy stosowaniu tej metody nie używa się bowiem żadnych detergentów czy substancji chemicznych, stanowiących potencjalne zagrożenie dla środowiska. Metoda udrażniania rur, która stosowana jest dzięki pojazdom Wuko polega na wtłaczaniu bezpośrednio do zapchanej rury płynu pod wysokim ciśnieniem, który stopniowo wypłukuje nieczystości. Ogromną zaletą tej metody jest to, że dzięki odpowiedniemu dostosowaniu węży i przekroju rury, można ją wykorzystywać zarówno w pomieszczeniach, jak i oczywiście na zewnątrz. Co więcej, prócz udrażniania rur, dzięki pojazdom Wuko można również prowadzić monitoring kanalizacji, a także po prostu wywozić i oczyszczać ścieki. Każdy samochód asenizacyjny prócz specjalistycznego sprzętu posiada pojemnik przeznaczony do bezpiecznego przewodu nieczystości. 

Każda firma, która posiada tego typu pojazdy cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ metody ciśnieniowego udrażniania i oczyszczania rur są niezwykle skuteczne i szybkie. Pojazdy Wuko znajdują zastosowanie zarówno w przypadku awarii u klientów indywidualnych, w dużych przedsiębiorstwach, jak i w instytucjach publicznych. Zapewnia to spore grono zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z tak skutecznie prowadzonych usług.