Rowery Kross w sklepach

Decydując się na konkretny rower moja dziewczyna nie chciała na pewno za bardzo przepłacać, co w sumie mnie nie dziwiło, bo powiedziała mi, że ma na nowy rower tysiąc złotych. Mam nadzieję, że w końcu uda nam się coś wspólnie wybrać, bo faktycznie nie mogłem się już doczekać tego, jak będziemy wybierali się w jakieś podróże rowerowe. Póki co rower pożyczała od koleżanki, więc stwierdziliśmy, że trzeba będzie w końcu spojrzeć co oferuje marka Kross.

Kross – dobry wybór na pierwszy rower

kross level r4Zastanawiając się nad tym, czy Kross będzie idealną marką na swój pierwszy rower miałem okazję w internecie przeczytać mnóstwo artykułów, które mówiły właśnie o tym, czym kierować się podczas wybierania roweru, a tym bardziej roweru dla kobiety. Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad tym, ile warto wydać na pierwszy rower to dziewczyna fakt, miała trochę mało, bo tysiąc złotych, ale przecież i w tej kwocie można bardzo łatwo się zmieścić, zwłaszcza jak kupujemy rower na przecenach, czy po prostu rower używany. Podsumowując to wszystko kross level r4 wydawał mi się najlepszą opcją. Znalazłem ten rower przeglądając portale ogłoszeniowe w moim mieście i zamierzałem po powrocie do domu pokazać mojej dziewczynie, że coś takiego właśnie jest na sprzedaż. Na pewno mógłbym wam polecić parę modeli dla facetów, ale sami pewnie wiecie, jak to jest z kobietami. Są one zadecydowanie bardziej wymagające. Dla przykładu ja jako facet zdecydowanie mniejszą wagę przykładałem do tego, jakiego jest koloru rama, czy inne pozostałe komponenty, a bardziej zastanawiałem się nad tym, co tam działa, że rower jest polecany przez wszystkich. Biorąc pod uwagę to, że moja kobieta nie miała nigdy roweru oczywiście nie miała porównania wybierając swój pierwszy model. Ja widziałem, że powinien to być rower jak najlżejszy, jednak tutaj trzeba już postawić na ramę aluminiową, a także mostek, żeby był dobrej jakości. Na pewno jeśli kiedykolwiek będziecie kupować rower to trzeba te parametry sprawdzić.

Jeśli chodzi o wykorzystywanie sklepów rowerowych, to ja nie miałem nigdy problemów z tym, aby po prostu zapytać się pracownika przechadzającego się po alejkach, jaki rower aktualnie mi poleca. Jeśli chodzi o rowery Kross w sklepach to tutaj muszę wam powiedzieć, że dobrym wyborem na pierwszy rower będzie crossowy, inaczej mówiąc trekkingowy. Podsumowując to wszystko faktycznie moja dziewczyna po paru dniach miała już nowy rower. Ja w sumie się z tego bardziej cieszyłem, bo w końcu spędzaliśmy czas razem na świeżym powietrzu.