Wybór bidonu dla dziecka

Jestem mamą dwójki dzieci, czteroletniego synka i czteromiesięcznej córeczki. Starszak jest już dużym chłopcem i świetnie radzi sobie ze wszystkimi sztućcami, talerzami, kubkami. Jednak niemowlak póki co korzysta tylko z butelki ze smoczkiem do picia mleka i wody i nie radzi siebie jeszcze z niczym innym, ani bidonami, ani łyżeczką.

Dlaczego b box jest dobrym bidonem dla niemowlaka?

b box bidon dla dzieckaJednak za mniej więcej dwa miesiące będziemy rozszerzać córce dietę, a co za tym idzie będzie musiała nauczyć się korzystać z miseczki, łyżeczki oraz bidonu. B box bidon dla dziecka będzie najlepszym wyborem na ten etap rozszerzania diety, a także później kiedy dziecko będzie bez problemów mogło samo jeść i pić. Tego typu bidony są lepsze niż pozostałe kubki do picia, ponieważ dzięki nim dziecko nabywa nowych umiejętności, picia przez słomkę. Ich niebywałym plusem jest to, że posiadają obciążoną słomkę, przez co nawet po przychyleniu bidonu dziecko może spokojnie pić wodę, gdyż słomka dzięki obciążeniu przechyla się tam gdzie jest woda. Bidon ten uniemożliwia także rozlanie wody na dziecko podczas picia. Nawet dziś oglądałam je przymierzam do zakupy dla córki. Bidony b box są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Zarówno znajdziemy tu kolory chłopięce takie jak niebieski, zielony, granatowy, dziewczęce różowy, czerwony oraz mój ulubiony łososiowy, a także uniwersalne jak żółty czy szary. Czytając opinie można zauważyć, że są one pozytywne co zachęca do zakupy bidonu. Przy pierwszym dziecku miałam zwykły bidon, bez obciążania słomki, wówczas zdarzało się, że syn denerwował się kiedy sam próbował pić z niego i delikatnie nawet przechylił, a przez to woda nie leciała mu przez słomkę. Ale te kilka lat temu nie było b box bidonu dla dzieci. Myślę że gdyby wtedy takie bidonu znalazły się na rynku, zdecydowałabym się na niego. Słyszałam również opinie o nim, że świetnie sprawdza się jeżeli chodzi o zmywanie w zmywarce oraz nadaje się zarówno do ciepłych jak i zimnych napoi. Oczywiście na sam początek, mniej więcej do pierwszego roku życia dziecka chcemy podawać wodę, która jest najzdrowszym napojem,nie tylko dla dziecka, ale dla każdego z nas.

Uważam, że bidon b box będzie świetnym rozwiązaniem dla malutkich dzieci, w momencie rozszerzania diety i nauki picia przez słomkę. Decydując się na ten bidon, myślę że będę zadowolona z wyboru. A przede wszystkim mam nadzieję, że moja córka będzie zadowolona i chętnie będzie pić z niego. Może się okazać, że starszemu synkowi tak się spodoba, że również będzie chciał, mieć taki sam bidon co jego ukochana siostra.