Zamówienie pucharu ze stali

Pracuję w szkole podstawowej już od wielu lat na stanowisku nauczyciela WF-u. Bardzo lubię swoją pracę, lubię pracować z dziećmi i lubię wpływać na ich postawę względem sportu. Wydaje mi się, że udało mi się już parę takich mało lubiących ruch osób naprostować w dobrym kierunku i teraz nie wyobrażają sobie życia bez sportu. Udało mi się też wychować całkiem wielu dobrych zawodników, nasza szkoła może pochwalić się wieloma sukcesami sportowymi. Szczególnie dobrych mieliśmy zawsze lekkoatletów, zapewne dlatego, ze mamy całkiem dobre zaplecze lekkoatletyczne.

Puchar tako nagroda w zawodach

stalowy puchar na zamówieniePewnie właśnie ze względu na to bardzo dobre zaplecze lekkoatletyczne oraz dobrych zawodników, to właśnie nasza szkoła co roku jest miejscem, w którym odbywają się mistrzostwa lekkoatletyczne. Są to mistrzostwa na poziomie miasta, czyli dość znaczące. Dostajemy na to odpowiedni budżet i w naszych rekach leży cała organizacja zawodów. Pracy jest z tym co niemiara, ale jednocześnie bardzo jestem dumny z tego, że mogę mieć w tym wielkim i ważnym dla mnie oraz dla uczniów wydarzeniu swój udział. Tegoroczne zawody odbędą się już za miesiąc, a pracy jeszcze przed nami jest bardzo dużo. Obecnie jestem na etapie zamawiania pucharów, które będą nagrodami za poszczególne miejsca w zawodach. Jest kilka kategorii sportowych, w których zawodnicy będą brać udział i każda z tych kategorii będzie miała przyznany puchar za każde medalowe miejsce. Mamy zaprzyjaźnioną firmę, która przygotuje nam stalowy puchar na zamówienie za każde medalowe miejsce w każdej kategorii. Puchar będzie grawerowany i będzie na nim informacja o zawodach, na których został zdobyty, o zdobytym miejscu i kategorii oraz data zawodów. Puchary są bardzo ładne i na pewno z dumą będą prezentowane w szkolnych gablotkach z trofeami uczniów. Nasz budżet na przygotowanie zawodów nie jest zbyt duży, jak pewnie można się tego domyślić, jednak na szczęście puchary udaje mi się kupować w bardzo korzystnych cenach. Na pewno jest tak ze względu na naszą stałą współpracę.

Międzyszkolne zawody sportowe to bardzo poważna sprawa i dlatego należy z jak największą powagą podejść do kwestii nagród. Puchary oraz medale powinny być bardzo dobrej jakości, profesjonalnie wykonane, aby świadczyły o wysokiej randze zawodów i aby mogły być potem dumnie prezentowane na półce. Na pewno każda szkół i każdy uczeń ucieszy się z takiego pięknego pucharu, który uda się w zawodach zdobyć. Jest to wielki sukces i naprawdę jest się czym chwalić. Będę się cieszył, jeśli kilka z tych pucharów trafi do moich uczniów.